Otváracie hodiny

Pondelok ZATVORENÉ
Utorok ZATVORENÉ
Streda ZATVORENÉ
Štvrtok ZATVORENÉ
Piatok ZATVORENÉ
Sobota ZATVORENÉ
Nedeľa ZATVORENÉ

La – Brasiliana Zero / brazil keratin / keratin kúra s kolagénom je revolučná kúra, ktorá regeneruje vlasy. Kúra je založená na aplikácii keratínu do vlasu. Keratín je základný proteín z vlasov, kože a nechtov. Táto prírodná látka – keratín, dodáva vlasom schopnosť regenerácie a vlasy ostanú zdravé a hladké, kolagén zlepší elasticitu vašich vlasov.

Na rozdiel od iných produktov dostupných na trhu vo forme krémových kúr alebo Japonského vyrovnávacieho systému, La – Brasiliana Zero keratin kúra s kolagénom regeneruje vlasy bez poškodenia alebo zmeny molekulárnej štruktúry vlasu. Keratínovú kúru je možné použiť na všetky typy vlasov, ako napríklad chemicky ošetrené vlasy, farbené, melírované, po trvalej, chemicky vyrovnávané čí zosvetlované.

Aplikácia brazil keratín kúry trvá v závislosti od dĺžky a hustoty vlasov od 1.5 do 4 hodín. Po aplikácii keratinovej kúry je dôležité prežehliť vlasy so žehličkou nastavenou na 230°C. Prežehlenie vlasov zabezpečí vo vlasoch stabilitu produktu a zabezpečí lesk. Výsledky sú viditeľné ihneď po dokončení aplikácie kúry. Zákazníčky budú očarené výsledkami. Vlasy po aplikácii ostávajú lesklé a krásne pripomínajúce vlasy malých detí.

Ošetrovanie vlasov po La – Brasiliana Zero brazil keratin kúre s kolagénom je bez námahy. Námaha a čas vynaložený na úpravu vlasov po keratinovej kúre sa neuveriteľne zníži. Táto keratinová kúra obnovy odolnosť a životnosť vašich vlasov. Vlhkosť, dážď alebo pot už nebude ovplyvňovať alebo meniť váš účes. Už žiadne kučeravé vlasy.

Výsledky kúry majú trvácnosť dva až štyri mesiace, v závislosti od stability vlasov a intenzity umývania vlasov. Keratín a kolagén je látka, ktorá sa postupne z vlasov vymýva. Ak budete keratinovú kúru opakovať každých dva až štyri mesiace, zistíte ako sa vaše vlasy regenerujú a ich kvalita sa zlepšuje.

Táto revolučná kúra pre vaše vlasy je dostupná v našom salóne, prípadne si vyžiadajte informácie o profesionálnom použití vo vašom salóne. Produkty La-Brasiliana / brazil keratin / splňuje normy Európskej únie a prešli skuškami Štátneho zdravotného ústavu a obdržali certifikát.

/ obsah formaldehydu 0.03%, povolené v EU 0.2% /

Produkty na profesionálne použitie, cenníky ,objednávkové formuláre, certifikáty  sú dostupné až po registrácii.

Za pochopenie ďakujeme.

Brazil keratin - to je tá správna voľba.

vlasyposkodene

banner33

TopTerm - Zatepľovanie
Shop!
BilerChildrenLeg og SpilAutobranchen